View Single Post
Staro 14.05.2007., 16:33   #22
kObRa
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 99
Citiraj:
Autor tomifish2002 Pregled postova
fakat ne kužim neke ljude na forumu. kaj vas muči dal smo mi nešto izgubili ili ne? pa tak bi se dalo bilo kome za bilo koji komad hardvera dosađivati i analizirati što se isplati , što ne, što je brže u ovome a što u onome itd itd.
8800gtx su odlične kartice. imaju sjajne performanse, vrlo je tiha, kvaliteta slike odlična, solidan overclok. nitko nemože reći da je 8800 loš hardwer. prema tome na gnjavite one koji imaju te kartice. svatko raspolaže sa svojim novcima kako zna i svatko si ih sam (ja da) zarađuje. prema tome neki ljudi na forumu nisu krivi što ostatak ili nemože ili neće zaraditi tolike pare pa se sad tu jadaju i uvjeravaju nas da smo bacili novce. kaj sad. svatko ima svoje želje. kak god okrenemo svu lovu čemo potrošit. bilo na skupe tenisice, satove, alkohol ,cigarete ili hardver. ko da ne kužite da svatko ima svoje želje i svoje mogućnosti i to treba poštivati. na kraju krajeva kužio bih kritiku da se radi o nekom lošem hardveru ali tko mi kaže da nije zadovoljan sa 8800 stvarno neznam što bi mu rekao.
ja imam 8800gts.. i neznam kaj da ti kazem na ovo... ona radi super s dx9 ima nekih mana.. al ok.... PITANJE? JESI IGRO NEKU IGRU KOJA IMA PODRSKU DX10? mislim 8800 serije su za DX10 napravljene? ne!? nemozes rec da si zadovoljan dok nesto neisprobas.... dx10 demo je k.... a ne neki test....
kObRa je offline   Reply With Quote