Tema: Metro Exodus
View Single Post
Staro 24.02.2019., 22:42   #813
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Danas malo došao do Caspian Sea, idem sa kombijem prema Aurori nakon onog što sam našao kartu.

Uglavnom, meni je igra preeeedobra. Nema više preklapanja monologa, to je očito bilo malo na početku.

Onaj level u Yamanatuu... majko isusova. Ako ono nije jedan od THE treutaka u kompletnom serijalu, onda ne znam još kad pročitam one poruke (notes) koje se nađu tamo... ajme strava.

Uglavnom za sada nakon onog negativnog komentara na početku, nemam što loše reći. Igra je super igram isto tako, logički za good ending, vidim one fleševe za moral points kao i u prve 2 igre, donio sve i svašta svojim drugovima, uglavnom nokautiram, ne ubijam kroz stealth.

Vidim da sam negdje na 50%, ali za sada mogu reći da se čekanje isplatilo. Stvarno uživam u gameplayu što nisam od 2016 kad sam počeo igrat Doom. New Dawn bude pričekao još neko vrijeme na disku iako je i on instaliran

Ne skupljam detaljno sve notes, postcards i audio logs. To ću kada uzmem preko Steama nagodinu i dotjerao ačivmente na 100%. Koliko vidim, budem ovo odigrao još sigurno barem 4-5 puta

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote