View Single Post
Staro 06.03.2017., 09:11   #9
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
Citiraj:
Autor Blaž Pregled postova
Molio bi preporuku aparata za kavu, cijena do 1500kn. Idealno bi bilo i da melje kavu u zrnu, ali sumnjam da postoji za takav buđet.

Meni je ovaj upao u oko, da li ga netko ima? Na sto paziti kod kupnje?

http://www.elipso.hr/mali-kucanski/a...VILLE-VCF045X/


I bonus pitanje za kavoljupce, koja vam je najdraza kava? Meni je do sada Lavazza bila vrh, no od jucer mi je Illy na prvom mjestu. Pricam o kucnoj "turskoj", Illy mi je prva kava bez grdog aftertaste-a, bas odlicna kava ali debelo pre skupa (1kg = 320kn).
ispod segafreda ne idi. kada je na akciji to je best buy. lavazza po meni tu negdje. probaj franju - zna biti ok. e da, zaboravih: govorim o kavi u zrnu. naravno: illy je TOP, ali to pije mali broj ljudi u hr. standard je takav - ništa drugo.
što se tiče poluautomata ako možeš uzmi ovaj: de longi. dolazi u crnoj, crvenoj i srebrnoj boji. cjenovno u hr do cca 2400 kuna nećeš naći bolji. nekad je bio na akciji za 1250 kuna. tolika je i redovna cijena izvan hr. cijene aparata vani znaju biti dosta niže.
da melje kavu nećeš naći ništa osim ako za dodatnih cca 600 kuna ne kupiš grinder (mlinac).
automati ti idu od kojih 3000 kuna. recimo da cijene na tromjesečnoj ili polugodišnjoj bazi neznatno padaju. što zbog potražnje što zbog proizvodnje.
tizhu je offline   Reply With Quote