View Single Post
Staro 26.12.2021., 18:46   #4232
ShAd0w_dAnCeR
Premium
Moj komp
 
ShAd0w_dAnCeR's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: BJ/ZG
Postovi: 536
Citiraj:
Autor Igor_Zg Pregled postova
Pozdrav ekipa


U dilemi sam za prelazak na 27" monitor, gledam topic i stvarno ima tona dobrih monitora za šarolike cijene...

Budem napisao svoj use case i neka moja razmišljanja... (komp je moja konfa i aktualno je)

Oduvijek sam bio zadovoljan sa dell monitorima i prikazom slike, sad koliko vidim ima dosta monitora (gaming) koji imaju veči refresh rate (pričate da je bolje ali ono što ne znam ne boli ) ali i dalje ima starog dobrog office dell monitora.

Meni je za oko zapeo dell DELL U2722D koji košta ~3800 kn, sve mi odgovara jedino koliko vidim nema taj refresh rate

nadalje vidim da je asus PG279QM Bog i batina i nema dalje... ali nosi i svoju cijenu od ~ 7300 kn a nisam baš uvjeren u to

zgodan mi je i taj alienware AW2721D koji se tu spominje za nekih ~5500 kn kaj je osjetno jeftiniji od asusa


Gameam slabo ali volim tu i tamo odigrati nekaj... GPU nemam za nekaj jako ozbiljno a i gleda da su im sada cijene otišle u nebo - vjerojatno budem napravio upgrade ali dok se cijene malo urede


E sad koji bi tu bio neki dobar izbor? možda bi me zadovoljio i neki jeftiniji monitor? primarno će se koristiti za work@home (IT project manager)

Sadašnji Dell U2415 mi je super ali bi volio veći sa 2k rezolucijom.
ako rijetko gejmaš stvarno razmisli o ultrawide monitoru, splittaš 3 screena bez beda na monitoru prave veličine
ShAd0w_dAnCeR je offline   Reply With Quote