View Single Post
Staro 23.02.2019., 15:37   #18
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Isplati li se uzeti kakav ( i koji da je dostupan u Hr ) Vr headset za
Xiaomi mi a2.
Jučer sam probao preko Trinus aplikacije pustiti sliku i čini mi se da bi radilo ok iako mu rezolucija nije nešto.

1) Ono što me zanima a nemogu naći je koji mu je refresh rate koji smijem staviti za Mi A2?

2) Koliki je stvarni lag preko ethernet tetheringa ( je li igrivo ako je netko probao da ne izaziva mučninu itd. )

3) Da li shinecon 2 vr headset podržava 5.9 ekran.... negdje vidim da može a na službenoj stranici kao ne može.... je li netko probao ?
Ima li neki bolji dostupan u nas. ( Hootoo nažalost nisam našao )

4) Može li se igrati igre tipa squad sa dovoljnom kvalitetom slike da bude "minimalno prihvatljivo". ( Probao sam oculus recimo koji je miljama ispred ovih headseta i kvaliteta je bila takva da bi mogao igrati iako je "grozno". Ali preko mobitela je dosta manja rezolucija vjerojatno i refresh rate a i sam tracking )

5) Je li tko probao software za motion capturing preko web camere u kombinaciji sa Trinusom ?

Znači ne očekujem ništa više od golog minimuma za malo igrati i svjestan sam da će razlika između "pravog" biti velika više bi onako kao malo Vr za siromahe tek toliko....

6) Ako baš zagrizem ovaj 3d, kako mi je najeftinije nabaviti Htc Vive... vidim da je u Americi jako pala cijena u odnosu na prije ali bi carina koštala jako puno ako me zakači, pa ima li gdje pouzdano Eu da bi mogao vratiti ili dobiti provjereno refundaciju ako je oštećeno u paketu i slično. )
__________________
S3 Trio 64 , Voodoo 2 , Kyro 3d , GeForce MX 440 SE , Radeon 9000Pro , 6600 GT , 9600 GT , 260GTX , 560GTX , 760GTX, 1060 GTX, 1080 GTX, 3080 RTX
Michel je offline   Reply With Quote