View Single Post
Staro 13.07.2018., 07:45   #7829
Igi385
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 320
Citiraj:
Autor Anonimi Pregled postova
Pa sta ti kazu kad ih zoves i kazes da ti ne rade neki programi koje bi trebao imat?
Rekli su mi da prvi puta kad smo ih zvali da isključimo ruter i/ili digitalni uređaj od telke pa da ponovo upalimo i da bi onda trebali imati te dodatne kanale i to smo pokušali par puta pa nije uspjelo. Onda u drugom pozivu su rekli da iskopčam tamo iz sklopke onu glavnu utičnicu/kabel od tv-a(tamo di su uštekani utori za telefon i tv) i da kad ponovo uštekam da bi trebalo proraditi no nije ni to upalilo naravno. I u trećem ili četvrtom pozivu a možda i petom su rekli da ponovo pretražim kanale i ako to ne upali da probam i sa resetiranjem digitalca na tvorničke postavke i pokušao sam i to i ništa, ni naznake više od 46 kanala. Išao je tata onda i do njih u Vip u dva navrata gdje su rekli da su zapisali to i da će nam poslat nekoga agenta doma da to riješi no naravno da nitko nije došao a mi i dalje imamo tih slabih 45-46 kanala a ugovorom je obećano 90 jer da nije tata ne bi ni produljio ugovor s njima.
Baš su jako bezobrazni i neozbiljni.
Igi385 je offline   Reply With Quote