View Single Post
Staro 14.02.2009., 12:44   #34
Oblak
Premium
Moj komp
 
Oblak's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 190
Citiraj:
Autor Pippincro Pregled postova
imao i scythe musashi i par S1 komada i po mojem se scythe nemoze mjeriti s S1. Jedina prednost mu je sto je nizi (stane u veci broj kucista) i malo pogodniji za crossfire (mada se moze crossfire sloziti i s 2x S1 coolera i turbo modulom - cak i s 120cm ventom na svakom, ali bude dosta knap),

Scythe ima samo 2 heatpipea (s1 4 komada) i tu se vidi razlika u performansama kad se cooleri smanje na najmani broj okretaja (dakle S1 puno bolje radi na pasivi i pri niskim okretajima ventova). Ventovi na scythe musashiju nisu nista posebno, a relativno se cuju na najvisim okretajima.
Najgore u cijeloj prici nisu ni jezici ni ventilatori, vec uzasan nacin montaze na gpu. Tko ce kupiti ili je kupio scythe znat ce ovdje o cemu pricam - znaci oni mali sarafici koji dodju s njim su ultra tanki i cesto tanji od samih rupa na pcbu i onda dok se to sve prisarafi cooler lijepo malo "pliva" gore-dolje po grafi.
...
To the bone... Da ti odmah splasne entuzijazam kupnje... Al neka, tak treba, znao sam da negdje lezi grm, ili zec... Whatever...
Oblak je offline   Reply With Quote