View Single Post
Staro 12.02.2009., 14:20   #5
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,138
Za PCPlay ne znam, čitao sam ga par puta kao klinac, ali nije imao takvih utjecaja kao hacker na mene. Pogledajte i ostale Lauševe postove, iskreno se nadam da će barem malo proviriti u ovu temu. Onaj post o iPhone-u, čitajući, stvarno imam osjećaj da ga piše neki 14-godišnji-wannabe-bloger-recenzista-gejmer (ko šta sam ja nekada radio ). Post mu je naslovljen "Neću iPhone". Pa samo od nekih njegovih nadasve inspirirajućih quotova koji su odraz čiste inteligencije i iskustva u "tom svijetu" (kako on to kaže...):

Citiraj:
Što je do vraga sa tim nakaradnim fotoaparatom??? iPhone 3G još uvijek ima jadan i neugledan fotić od skromna 2 megapiksela. Jasno, jasno, bildanje megapiskela je marketinški trik. Nikome ne treba njih 5 ili 6, osim ako se mobitel neće koristiti za slikanje slika od kojih će se printati plakati. Stoga je od male “megapikselaže” puno važnija Iphonova foto (ne)kvaliteta.

“Ali stani” reći ćete, što je sa fenomenalnim iPhone softverom, što je sa Google mapama? Autor ovog teksta se je jednom pouzdao u tu Googlu mapu i skoro se automobilom skucao u prometni znak.
Ovo su samo neke, iskreno, ostale ne želim ni pročitati... Svakako pročitajte komentare, dobro sam se nasmijao kad mu je netko predložio o promjeni karijere, pošto je jako ogorčen, živčan i pod stresom zbog sve te silne loše nove tehnologije. Jel se sjeća ko Zorana Žmirića aka Ganda (igrao neko vrijeme ET u "sisama smrti")?
ALiEN17 je offline   Reply With Quote