View Single Post
Staro 13.02.2017., 10:50   #6
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
I nova serija problema iskocila.
Imam dual monitor setup, tako da na drugom drzim par sidebar gadgeta za hardwer nadzor. Upalo mi u oko da grafa svako malo zakucava clock na max (775mhz), nebitno jesam u total commanderu il FF/Chromeu, clock divlja.
Prekontrolirao da nisam skupio neko smece al sve cisto.

Inace znam stavit na drugi monitor youtube il twitch dok nesto radim/igram tek tako da se vrti, upalim YT i zauzece grafe na 80%. Ovo nije nikad bilo, NIKAD, znam jer vidim gadget non stop i temp grafe kako raste. Mislio sam da se upalio flash hardware acceleration...ne, izgasen je. Upalim ga i onda padne zauzece grafe na 10-20%. Izgasim i ode na 80%. WTF.
Isto i na HTML5 i Flash playeru, isto i na youtubeu i twitchu, i na Chromeu i FFu. Sa DDUom ocistio sistem i stavio nove drivere....nema pomoci. Ista stvar.
Mislim, zaboga, manji mi je GPU usage kad igram igre nego kad gledam youtube/twitch.

Imam acronis image iz 8og mjeseca (jer je neka budala izbrisala druge kad je falilo mjesta) pa probam sad i to. Ako bude ista stvar, mislim da je problem hardwareske prirode.

Edit: clock divlja, al na stranu to. Ista stvar sa YT/Twitch playbackom. I to OS image star 4 mjeseca sa starim driverima, kad znam sa 110% isgurnosti da je sve radilo ok, i to je radilo prije 3 dana a kamoli 4 mjeseca.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 13.02.2017. u 11:42.
BladeRy je offline   Reply With Quote