View Single Post
Staro 08.11.2007., 19:05   #29
Juan
Premium
 
Juan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 286
Citiraj:
Autor Sonim Pregled postova
Kad si već imal sve te zvučnike i dao brdo love (mislim nemam ništa protiv isprobavanja raznih stavari, ako se ima love i ja bi da imam love ) zašto nisi kupio rađe neki stereo hi-fi sustav.

Citiraj:
Autor Juan Pregled postova
... jutros se počastio gigaworksima.

Prvo što upada u dojam nekog tko ima i ozbiljniji sustav ...
Ne znam zašto bih to jasnije dodavao, a s druge strane, kad radiš i imaš pokoju paru viška, a žao ti dirat postojeće, oči zacakle i ideš na drugi sustav,jer je glupo spajati na pojačalo pc koji prema tom pojačalu nema respekta, a pomalo je snobovski imati 2 pojačala, xxx pari zvučnika, pa tražiš nešto skromnije. Malo me poneslo, moram priznati, ali financije su bile OK, a ubrzo nakon kupovine z5500 sam se probudio i shvatio da mi to uopće ne treba.
Kao, bit će gledanja filmova, no figa...rasprodao i pokušao se ohladiti i razmisliti što mi uistinu treba pored monitora.
Bez dodatnih žica, bez daljinskog, bez komplikacija najbolje što se može ponuditi za pokoju mp3cu dok tipkam. Gigaworksi su tu sjeli savršeno, bez pretjerivanja u financijskom smislu, niti naguravanja satelita po sobi koji su mi nepotrebni.
Juan je offline   Reply With Quote