View Single Post
Staro 06.08.2011., 11:26   #430
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Hvala vam svima ekipa.

Sta mi tocno treba?

ne trazim neke pretrpane skinove, gdje sve nesto bljesti, blica i sta ja znam sta sve ne.
Ono sto mi treba je da skin ima prikazano sta trenutno svira, kontrole tipa "Play", "Stop" i sl, po mogucnosti dvije-tri boje (vise mi ne treba) i to poslozene u neke "Windows 7 Aero look" ili nesto slicno tome; album art (mogu ga i sam prvi puta rucno tagirat, nije problem posto koristim CD Art Display) i to bi bilo otprilike to.
Ne kuzim kako stavit API u Foobar da mi odmah skina Album art i ostaleinfo sa Last.fm-a? Uostalom, sta mogu dobiti u foobaru sa Last.fm-a? Koje sve informacije?
Isto tako vidim da neki imaju gore i internet radio te youtube, zgodna stvar koju bih volio imati u playeru (bar internet radio)...ok, sada vec puno trazim, znam, ali to bih si sve htio poslozit bez obzira na vrijeme potrebno za to.
Opcija "Reset all" je izgleda najkorisnija stvar na foobaru! hehehe

Najvaznije da se radi sa 1.1.7, a sve skinove sto sam vidio da su ok rade sa starijim verzijama Foobara.

Dali ima neki ok tutorial kako sve poslozit, a da se radi o novoj verziji Foobara tj. o 1.1.7.

Zahvaljujem!
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...

Zadnje izmijenjeno od: win32. 06.08.2011. u 11:43.
win32 je offline   Reply With Quote