View Single Post
Staro 01.08.2017., 17:21   #1755
Getriba94
Premium
Moj komp
 
Getriba94's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,036
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Sva Logitech oprema je otvorena od strane uvoznika Nisam vidio nijednu tipkovnicu il zvučnike da nema prerezanu onu prozirnu naljepnicu.

Normalno da su pregledali svaki milimetar, pa neće si dopustit da im netko vrati oštećenu robu koju kasnije nemogu prodati. Ko zna disu ti tvoji prvotni zvučnici bili na reversu il negdje u ovlaštenom, pa su igrom slučaja završili u Protisu pa kod tebe.


To mi je treći račun, ja sam isto protis.
Bome vidim, i ta informacija nije točna jer sam druge dobio ne samo zapakirane nego i vakumirane u celofanu pa u kutiji , nikad nitko otvorio nije kutiju prije mene u slucaju tih 2. zvucnika.

A cak da je tvoja informacija i tocna pa nemres mi prodat bez ambalaze zvucnike.

A nakon svega ti odobravas da pregleda servis , pa zatim protis detaljno, i onda opet salju slike ostecenih, daj molim te..
(ispada kad oni robu dobijaju otvaranu onda ne uoce nikad gresku a kad ju reklamiras naprave gresku cak i ako je nema) GG WP


@panasonic , alenu se dogodio malo zesci propust koji meni picajzli nebi promaknuo , a posto sam imao isto iskustvo uopce mi nije bilo cudno za Protis (ali u njegovom slucaju ocito nisu krivi) , toliko nakon moje reklamacije vjerujem protisu da im nebi vjerovo niti da snimku posalju jer je mozda snimaju po 13. put kao u hollywoodu.

"Pa jasno si ti to sve napisao - iz svoje perspektive."
To je perspektiva istinei druge perspektive nema , ajde nek ovaj iz Protisa sad tu lijepo pred ljudima napiše da su oni ostetili zvucnike pa nek ispadne posten.

Ne moze servis ne vidjet ostecenje, pa zapakirane sa servisa kroz 15min dostavit protisu gdje dvojica 10 minuta ne nadu na faking subwooferu ovoliko ostecenje koje se vidi iz aviona , i onda bit toliko bezobrazni da ih ostete u meduvremenu i meni salju slike ostecenih....

DNO DNA OD USLUGE , POŠTENJA, POVJERENJA.

Zadnje izmijenjeno od: Getriba94. 01.08.2017. u 17:35.
Getriba94 je offline   Reply With Quote