View Single Post
Staro 26.12.2014., 21:30   #450
jacobbb
Premium
Moj komp
 
jacobbb's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: somewhere
Postovi: 540
Da, na taj dio koji si quote-ao sam upravo i "naletio" tek sad kad sam si već u glavi posložio da mi je taj dućan najbolji za novu konfu, no sad se već nećkam jer cijene koje prikazuju su cash only dok u nekim drugim dućanima su prikazane normalne cijene (pa imaš pravo na dodatni popust na gotovinu, naravno) no onda ta Futura više nije toliko jeftinija koliko se čini ovako na brzaka kad baciš pogled na nabava.net pošto se različito računaju te cijene.

Mislim jasno je meni da je cijena drugačija gotovina/kartica, no evo recimo prošli tjedan kupio novi TV u Svijetu medije i cifra koja je pisala ispod Tv-a (u dućanu) je puna cijena preko kartica dok na blagajni ti lik odbije onaj postotak kad platiš gotovinom, i obično svuda to tako funkcionira. Ovdje se čovjek neugodno iznenadi kad vidiš da je obratno, osobito jer ispod svake stvari nigdje ne piše da je to cijena samo za gotovinu već piše samo "cijena sa popustom" i onda moraš pola sajta prekopat da dođeš do informacije da je to cijena za cash-only. Da ne govorim da su cijenu za kartice potpuno prekrižili što indicira kao da ta cifra više ne postoji.. mislim wtf? Totalno obmanjivanje kupca

Ako je cijena još uvijek aktualna (a jest za plaćanje karticama) onda se NE KRIŽA već se lijepo napiše GOTOVINA/KARTICE, drugačije znači da je riječ o nekom općem popustu na dotični proizvod.

jacobbb je offline   Reply With Quote