View Single Post
Staro 09.10.2019., 20:36   #6611
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Da gase se ko po traci. Dobro je dok dobijes mail.

@Roberto
Sto mislis reci da je binance postao groblje altova? Da ih ima previse ili da ih ovi dodaju na exchange pa ih onda delistaju?

Ne znam otkud početi sa binance. Da li od užasne centralizacije koja se protivi samoj naravi kripta, od činjenice da je cijela burza u službi pumpanja BNB i povremeno njihovih ieo coina, od uzimanja ERC tokena na BEP da se sjebe ETH, brisanje ETH taba prije par mjeseci (sad je to alt sekcija), od uzimanja 300k usd za listanje i velikog postotka tokena koje onda dumpaju nakon listanja.... pisao sam detaljnije o tome pred koji mjesec.


nemam apsolutno nikakvu želju ozbiljnije novce tam održat, a niti trejdat u tako glupim uvjetima. groblje altova. pogledaj kako izgledaju koini koje su izlistali zadnjih mjeseci. skoro pa mrtvi. ANKR 4x dolje od listanja, FTM 3,5x dolje od listanja, da ne nabrajam sad dalje



neću reći da su drugi cvijeće, ali zato barme na kucoinu ima manje wash tradinga, burza uredno radi, ima i dobar mobilni app, i ono najvažnije, ima rpegršt odličnih tokena koje na binance nećeš naći. bilo za trejd, bilo za hold. DAG, NOIA, OLT, AERGO, SOUL, MWAT, OCEAN...


dobra je stvar u cijeloj priči da se sve manje projekata da ucjenjivati i nisu spremni plaćati masne pare za tier1 burzu. masa informacija dostupna je na TG, twitteru, bitcoin talku, reditu, mediumu, i listanje na tier 1 burzi više nije ni izbliza bitno kao prije.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote