View Single Post
Staro 07.11.2012., 01:01   #224
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Pitanje indirekto vezano u z telefon, odnosno na micro SD (Secure digital micro) memoriske kartice.
Da li se osjeti razlika u brzini (govorimo o koristenju u telefonu) izmedju kartica klase 4 i klase 10, jer koliko znam klasa 4 ima brzinu oko 4MB/sec a klasa 10 brzine oko 10MB/s min, tj kolika je propustnost memorijskog kontrolera/citaca u mobitelima/smartfonovima.
Teoretski bi znacilo da ako uzmes brzu karticu programi i ini fajlovi ce se brze ucitavat.
To pitam jer je razlika u cijeni 16 GB modela klase 4 i 10 cca 45-50kn, a za te pare ako nema razlike radije uzmem dvije porcije čevapa
(srednje velicine) ili nadodam jos malo (40kn) pa uzmem karticu od 32 MB klase 4.
Inace telefon sam odnio na servis radi smrzavanja kamere (kad se prebacije prenja zadnja kamera) + cudnovata poruka o pregrijavanju baterije.
Rekli su mi da bi treba dobit novi, kako ce zavrsit ova moja mala smartphone avantura citajte ovih dana u sljedecem nastavku romana "Ante the Pegula" aka Antisrečković & Co


Citiraj:
Autor bokol Pregled postova
Taj poklopac od s2 je napravljen od posebnih materijala i nevjerojatno je fleksibilan. Nema šanse da se polomi

http://www.youtube.com/watch?v=ErXqnQKs-tA
Pokaza video legi sa S2, nema sanse da ovo napravi sa svojom plastikom em ga je strah da njegova pukne, em mi njegova ne djeluje bas isto ko ova sa videa (njegova je snjezno bijela), tako da nisam bas siguran da samasung prodaje po cijelome svitu istu kvalitetu proizvodnje.
Gledao sam kao ekipa u servisu skida zadnju plastiku sa 4300 i mogu vam rec da ja njeznije gulim mandarine, a plastika bome nije pukla, bar ne taj put, to ne znaci da me mozete sad drzat odgovornim ako strgate svoju guleci je ka bananu
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 08.11.2012. u 08:54.
ante2 je offline   Reply With Quote