View Single Post
Staro 23.02.2020., 20:11   #7
tomekk357
Premium
Moj komp
 
tomekk357's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: kutina
Postovi: 71
Ploča je oem nekakva acer x58 model pojma nemam, čini se ispravna, od proceva sam probao i7 920, 930, 950, x5650, rame sam probao ddr3 su svi i ripjawse i hyperx fury i kingstone nekave, grafa je nekakva bzvz stara radeonka čisto da imam video output, ispravna je 100% kao i rami kao i svi navedeni procesori, jer to koristim za testiranje konfi prije sastavljanja. Probao sam nakon te ploče sve na jednoj koju sam prodao neki dan i sve je radilo bez problema. Sad postoji mogućnost da su se windowsi stiltali jer taj disk isto koji imam na njemu je gola desetka sa programima za stress testove samo te je također koristim samo za probu komponenti. Probao sam više sata kablova, da ne bi bila greška u kablu ali opet ista stvar, jednostavno krene bootati i stane na win 10 logu, čak sam probao i ostaviti duže vremena ali ništa se ne događa.
Ploča na oko izgleda ispravno, nema napuhanih kondenzatora, svi pinovi u socketu su isravni, nisu pomotani, a jedino što nisam probao još je reinstalacija windowsa, ali i to ću probati ako ne prije sutra. Makar ponavljam sve to skupa na drugoj ploči radi bez ikakvog problema, ne samo na toj nego sam probao sa druge tri ili četiri.

Zadnje izmijenjeno od: tomekk357. 23.02.2020. u 20:15. Razlog: tipfeleranje
tomekk357 je offline   Reply With Quote