View Single Post
Staro 28.02.2017., 21:36   #802
b1tterman
Takozvani influenser
Moj komp
 
b1tterman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 648
Stigla mi danas Royal Kludge RC930 RGB...

Kupljena je TaoBao agenta pošto je jedina stranica na svijetu koja ju uopće ima na skladištu, a TaoBao je kompletno na kineskom koji na žalost još ne znam...

Na moje iznenađenje prošlo bez carine, zahvaljujući nekorištenju EMS-a nego SAL shippinga i pakiranja original kutije u neku ofucanu.

Što se same tipkovnice tiče, Topre klonovi od 55g su jednostavno fantastični. Zvuk je vrlo specifično mekan, kao da tipkam po oblacima - manje lupanja plastike o plastiku kao npr na CM Novatouchu, koja je do sad uz Leopold FC660 seriju bila jedina alternativa (pre)skupim original Topre tipkovnicama.

Kapice su RK-ov Doubleshot ABS, ništa posebno ali nisu očajne kao npr na Razerovu (imam i jednu Blackwidow TE za referencu)- nisu highlight ali nisu ni za bacanje.
Stem je klasični MX stem za kompatibilnost sa svim ANSI keysetovima.

Za pola cijene CM Novatoucha dobije se i RGB koji nije pravi RGB nego tek nekoliko osnovnih boja, ali sam čitao da negdje na netu postoji i softer za podešavanje koji zasad nisam uspio skinuti.

Mislim da mogu poslat sve do sad korištene tipkovnice u mirovinu (razer green = kailh plave, greetech smeđe na RK RG987...) i još jedan set thick PBT plastika koji je na putu će na ovoj tipkovnici predstaviti moj endgame

Zadnje izmijenjeno od: b1tterman. 13.04.2017. u 10:14.
b1tterman je offline   Reply With Quote