View Single Post
Staro 19.09.2017., 21:14   #202
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,794
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
Slazem se. Garmin bas skrtari na hw. Do te mjere da ni nove opcije/OS se ne moze instalirati na malo stariji sat.
A dobro, tu se ne bih baš složio primarno zato jer meni je definicija sportskog sata vjerojatno drukčija nego tebi ili nekom drugom, pa da ne filozofiram previše. Meni ukratko Moto 360 Sport ili Gear satovi nisu ni blizu toj domeni, ali su jako zgodni pametni satovi Amazfit se koliko sam proučavao najviše približio mom izboru, a da izgleda kao zgodni sat za svaki dan, a ne kao škatula.

S druge strane, uvjetno rečeno slab hardver je u ovom slučaju prednost, uz neizostavnu optimizaciju i ovako pojednostavljenog OS-a. Tu ne govorim o Garminu već bilo kojem jačem igraču tipa Suunto ili Polar. Nitko od njih ne navodi kakav hw ima unutra jer to nije baš bitno.

Inače, dvije godine star FR230/235 još uvijek dobivaju updejtove, a od većih novosti tu su prvenstveno updatei za noviji SDK (appovi, widgeti, data fieldovi) i u mom slučaju jedna zgodna stvar - nativno podržavi Garminov live track (ne moram više kemijati načine da ženi dam link da me škicne tu i tamo). Nove opcije jaaako rijetko ubacuju u satove naknadno, ako to misliš. Tipa, nikad neću dobiti jednu opciju od Fenixa ili sl. Za neke stvari se možeš snaći, a neke moraš prevagnuti prije kupovine.


Citiraj:
Autor murina Pregled postova
Ne treba mi storage, jedino to štekanje i zapinjanje zvuči loše.
Nadam se da taj Vivosmart radi iole bolje/brže/fluidnije iz razloga što ima touchscreen... Ovo štekanje ovisi o appovima/widgetima/watchfaceu i sl. Meni osobno ne smeta jer znam već napamet sekvence za najčešće radnje. Video to najbolje opisuje
https://photos.app.goo.gl/YUIWEhUMQT4rmL273

Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Dat ću si truda za vikend da ti potestiram. Samo da ne zaboravim.
Tnx! Htio bi ga ženi uzeti, a ona je savršen zamorac
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote