View Single Post
Staro 05.03.2014., 11:07   #1594
Brain32
Premium
Moj komp
 
Brain32's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 498
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Imaš mišljenje DI / nadležnog suda / Ministarstva pravosuđa?
Ne, imam udžbenik,sudsku praksu i komentar ZOO koje sam morao usvojiti gotovo na pamet spremajući se za polaganje Građanskog prava pri Pravnom fakultetu u Zagrebu...
Inače nema tu velike mudrosti, čak mi je žalosno da je potrebno isticati nekakve reference kada je točka jedan tako jasna - "nema potrebna svojstva za redovnu uporabu".

Uzmimo za primjer grafičku karticu, mislim da je posve jasno što se smatra redovnom uporabom grafičke kartice, nije prijevozno sredstvo, nije seksualno pomagalo ne služi za špananje gusjenica na T-55...

Ja stvarno ne razumijem zašto to treba crtati.
Kakve probleme tu imaju trgovci(u vidu logističke podrške proizvođača), kako na sve to gleda DI i sl. je nešto drugo.
Uostalom ne vidim DI u svemu tome, razlog zašto kod nas trgovcima svašta prolazi je taj što računaju s tim da ljudi neće angažirati odvjetnika i ići to istjerati privatnom tužbom i zato nerijetko pristupaju tom problemu na prilično neozbiljan način.
Nedavno mi je šefica imala simpatičnu situaciju gdje ju je frajer na jednom servisu(mobilni uređaj) htio zavaljat pa mu je pljusnula iskaznicu komore na pult, naravno sve se odjednom i promptno riješilo...ma zanimljivo...
Brain32 je offline   Reply With Quote