View Single Post
Staro 16.11.2018., 14:07   #2650
Romul
Premium
Moj komp
 
Romul's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Rijeka/Bratislava
Postovi: 217
Ajde da se i nas dva u necemu ne slazemo

Meni je ova sezona bas bezveze. Ne zato sto je McLaren toliko razocarao, na to sam se vec zalosno reci navikao, vec mi taj Botas je toliko mlitav i nikakav a toliko hvalospjeva na racun LH postaje vec tesko za probavit.
Vettel je slabo odvozio drugi dio sezone sto god on pricao a to automatski dize u nebesa LH. Nisam mislio da cu ovo ikad reci ali fali mi Rosberg!
RAI standardno blijed da ne kazem nesto gore.
Red Bull u biti nemoze nista protiv Merc i Fer iako su kao u istoj "ligi". Pustimo ove utrke na stranu kad je sve vec rijeseno.

Ali slusanje na radiju LH kako hvali i zahvaljuje svojem timu me iritira jer dovoljno je pogledati koju utrku kad neide sve po planu kako i sto govori o svom timu (Austrija, Melbourne ili sezona 2016)

Ono sto bi Merc trebao napravit je staviti OCO umjesto onog sirotog BOT i pustit ih da se utrkuju kao sto je Ferrari ove godine napravio i maknuo RAI te pustit ih sve 4 da se utrkuju.
Red Bull ce opet bit tu di je sa Hondom. Moguce da ce imati i vise snage nego Renault ali ce biti i vise odustajanja. Nesto poput TR ove godine - Hero or Zero metoda.

McLaren - bojim se vise ista ocekivati. Drago mi je da ALO ide. Jednostavno koliko god da donese bodova toliko mi idu na zivce ta njegova urlanja na radio kao da mu je za sve kriv onaj jadni Will Joseph, dojde mi zao covjeka
Romul je offline   Reply With Quote