View Single Post
Staro 22.02.2016., 09:23   #54
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Citiraj:
Autor Eladio Pregled postova
Puno vise si to placao.. Ali brijem da su tada isli najvise athloni 700 i 800.. A ne ovi gigahercni.. Price oko ispravnosti i price s driverima su kao i uvjek prenapuhane.

Jedina cinjenica je da je to generacija koja dolazi nakon p2 i bx chipseta koji imaju kultni status i jos su bili u upotrebi..s druge strane to je vrijeme kad je bilo nekih maloprije nabrajanih "vrlih" proizvodjaca mbo..problema je bilo i kod intela u tom smislu.
Išli su i ovi gigahercni AMD-i, znam jer sam u to vrijeme prodavao računala. I uvijek je bilo problema s drajverima kad god je neki novi chipset izašao za AMD. I uvijek je sve dobro profunkcioniralo taman kad se pojavio novi chipset i nove ploče. Sjeti se samo priče oko Nvidia nForce chipseta, odličan chipset koji je imao svojih mušica. Dobro se sjećam članaka u VIDI-u, svaka AMD ploča je nahvaljena u nebesa a kad se pojavio novi chipset onda su se nabrajali bugovi starog chipseta i čudili se kako to da svi ne hrlimo u trgovine po nove ploče koje, eto za čudo, imaju "ispravljene sve stare bugove", jedino su zaboravili spomenuti i nove bugove.
Naravno da Intel nije bio imun na takve stvari ali ih je daleko brže rješavao.
Sinac je offline   Reply With Quote