View Single Post
Staro 28.01.2017., 20:52   #25
Busola29
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Evolucija je zajebana, a ljudi moraju od necega zivjeti. Strucnih konferencija imas solidan broj i u Hrvatskoj. Bi li nekome bilo zanimljivo slusati mene o SIMD-friendly algoritmima za vragolije kojima se bavim? Tesko, vjerujem da bi nakon 10 minuta pola dvorane bilo prazno (znaci, pola od 1 je 0). Ali pogledati "novotarije" na nekoj zanimljivoj prezentaciji ce privuci puno vise ljudi. I nema tu nista lose. Na kraju krajeva, zove se "show"...
Nitko tu ne priča o algoritmima , mrežama , stručnim izrazima i analizama za to ne služe konferencije - ako se uči to i to je tema onda postoje poslovni sastanci i tzv. prijateljsko okupljanje softveraša gdje se raspravljaju takve teme (na ona kreveljenja u Istri po hotelima ja ne idem...) ...

Npr. demonstracije ulaska bez šifre u nečiji kompić sa instaliranim Windowsima i ukazivanje na vrlo lošu sigurnost operativnih sistema, zatim rasprava uz zezanciju što se sve može... Sjetih se legendarnih konferencija u LAs Vegasu kada je legenda i pokojni (ubijeni Aaron Swartz...) probio bankomat zaštitu, te je bankomat izbacio sav novac...

Zatim novinari i cenzura pa primjeri i rasprava (uključiti i Zapad i Istok - BBC vs RT, HRT, RTL, NOVA vs internet nezavisni mediji...) Budućnost medija na netu..

Društvene mreže videolink vodećih ljudi facebook-a , ok.ru , neke kineske društvene mreže , prednosti i cenzura? Zatim rasprava...

...

Ne da bi bilo praćeno nego bi ljudi to danima pričali , samo je pitanje da li Bug i slični uopće imaju više petlje za išta osim kreveljenja i gostovanja Dvornikove , raznih Batmana , Supermena čega već ne... Oni ni ne shvaćaju da podlizivanjem i ulizivanjem

https://www.youtube.com/watch?v=RLs7BtVKais kakva bljuvotina ulizivanjem npr. su stavili kriminalca Mudrinića u isti koš sa Steve Jobsom

samo GUBE SVOJE ČITAOCE i PUBLIKU, a kada se doda i visoko držanje onda imamo što imamo

PS. znam, znam prodajmo se svi za novce da imamo show , a na kraju svi fino van ove "države"...
  Reply With Quote