View Single Post
Staro 15.01.2024., 00:05   #1527
creatin
Premium
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 142
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Google Play mi uopće ne pokazuje taj app, kao nije dostupan meni za moju verziju Androida (S21, Android 13).

Koju verziju imaš instaliranu? Vidim da je na Google play zadnja 1.7.14 iz prosinca 2021., dok je na Apk Pure dostupna 1.7.18 iz ove godine.

Probam kasnije danas naći na nekom pouzadnijem izvozu pa skinuti i probati.



Kao što sam gore napisao, BLE app mi je jedini dostupan za moj S21 Android 13 mobitel, niti jedan drugi app nije vidljiv na Google Play. Što se tiče ledice, meni svijetli 4 puta lagano i onda pauza 1-2 sekunde. Držanje reset tipke bilo koje vrijeme ugasi ledicu za nekoliko sekundi, i onda se vrati na 5x lagano + pauza jednom i onda 4x + pauza stalno.

Gdje god sam pogledao, to je opisano na AP pairing mode, dok je brzo blinkanje SMART pairing mode. Jedine upute za AP pairing su na youtube i to preko aplikacije njihove, ali đabe kada aplikacija ne prepoznaje. Vjerojatno ta BLE aplikacija nije za taj uređaj, tako da probat ćemo neku od spomenutih starijih.



Sve je upaljeno, Bluetooth, lokacija, brojanja krvnih zrnaca...

EDIT: Očito da je Broadlink zaje*** nešto. Sada vidim komentar na BLE app gdje pita netko za RM3 mini pa ga usmjeravaju na drugi app. Na app koji nije vidljiv vjerojatno zbog Androida 13. Nešto ćemo iskemijati.

EDIT 2: Obrisao link.
Nasao sam par svojih Broadlink IR daljinaca i bas isao isprobati na IOS-u ih konfigurirati. Nece i nece, pa jedan od uputa s neta kaze probaj sherati wifi na mobitelu s istim SSID-om i passwordom od rutera. Nisam isao u tom smjeru vec ga spojio na drugi AP i odmah ga je prepoznao.
creatin je offline   Reply With Quote