View Single Post
Staro 06.11.2007., 15:53   #25
Juan
Premium
 
Juan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 286
Evo, da se pohvalim kad sam u prilici. Riskirao sam 600 kuna i uzeo gigaworks T20. Ne moram niti spominjati da nisam očekivao "veliki" zvuk, ali moram priznati da sam iznenađen.
Imao sam Creative Inspire 5.1, zatim Logitech z2300, poslije Z5500. Nakon sveg tog mi je dosadila plastika, odnosno traljavost izrade. Neoprostivo mi je da su z5500 sateliti nedampirani, zvone, neprecizno sastavljeni, i koliko god bili skupi, ipak su samo plastični. Par mjeseci sam "vozio" neke obične plastičnjake i jutros se počastio gigaworksima.

Prvo što upada u dojam nekog tko ima i ozbiljniji sustav da je izrada na nivou. Kutije se složene precizno, što se i očekuje od "plastičnjaka" kojima cijena nije daleko ispod 100€. I što me užasno živciralo kod logija, driveri su centrirani. Picajzla sam i očekujem ono što se obećava u reviewima i na slikama.
Nakon otvaranja kutije prvo što sam napravio bilo je kuckanje po kutiji...nemam zamjerke, za plastične površine super. Ne zvoni, nego kratak i tup ton ispod "čvenge".
Zvuk neću opisivati, ali samo mogu reći da su zvučnici svjesni svoje "veličine", korektno sviraju i opravdavaju svoju cijenu ako ih usporedimo kako svira konkurencija za te novce.

Ja zadovoljan...postam slike ako netko želi.

P.S.: Bassoljupci: izbjegavati u širokom luku ovaj proizvod
Juan je offline   Reply With Quote