View Single Post
Staro 05.01.2016., 10:18   #30
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Meni TW na S5 BOJ1 BTU radi skroz pristojno. Kao što rekoh, vrlo nedavno sam usporedno par uri vrtio S5 i S6. TW radi skoro pa identično dobro...

Naravno, opet, to se razlikuje od mene do tebe
A da problem bude veći, u ono vrijeme sam vozio custom rom (Omega) prvo sam samo rutal mob i dizejblal bloatware, dok sam videl da nema ni tu spasa, onda sam pribjegao custom romovima, Omega je donekle popravila stvar..

S6 je bolji po tom pitanju, al agresivni ram managment ubija volju za daljnim podešavanjima, mada ima i za to lijeka, nije ostal dugo kod mene, tak da nisam se ni stigao s tim poigrat...

Valda bu sad došli pameti pa unaprijedili TW na S7, ne polažem neke velike nade i dalje vjerujem u samsung da će poslat S7 na tržište sa štucajućim TW mada u znatno manjoj mjeri neg prethodnik..

Sveukupno gledajući, specke mi se dopadaju, veća baterija, bolji fotić, mislim da će kupcima bolje sjest neg S6, naravno ukoliko su leakovi vjerodostojni..

Uz s820 dolazi i QC 3.0, očekujemo još brže punjenje baterije, iako je i na S6 dost brzo punil uz FC opciju..
zvonac je online   Reply With Quote