View Single Post
Staro 14.12.2011., 10:39   #13
banjodido
Premium
Moj komp
 
banjodido's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Agram
Postovi: 121
Mislim da bilo koji od ovih navedenih X4 bi bio dobar izbor. Uvijek ovisi sto radis na kompu. Ako vecina dijela vremena tvoj klinac igra Need for Speed na njemu onda ti je najpovoljnji X4 dovoljan jer ti kod vecina igrica skoro uvijek limitira graficka pogotovo na fullHD.
Ali ako ti u tjednu konvertiras 10 filmova od sat vremena onda bi svakako isao na 960T. Tada ti dobro doce L3 Cache i mogucnost klokanja preko Multiplikatora, koji kod ovih Athlon ne postoji. Sve ti ovisi o tvojim financijskoh sredstava i profila programa koje koristis.
Sto se tice Yasya, po prilicno sam siguran da se moze samo prema gore postaviti. Problem je Scythe-ov AM2-adapter koji se moze samo u tom smjeru na tom hladnjaku postaviti. Za 95W TDP vjerovatno bi ti bio dovoljan bilo koji aftermarket hladnjak s 120mm vent-om, tipa Arctic Cooling 13. Nije vrhunska klasa a za tu cijenu jako dobar. Mogao bi navesti trgovinu di kupujes pa da vidimo sto jos imaju od dobrih cooler-a.

BTW ako zelis klokati radi zabave onda "moras" uzeti 960T.
__________________
"Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in one pretty and well preserved piece, but to skid across the line broadside, thoroughly used up, worn out, leaking oil, shouting GERONIMO!"
banjodido je offline   Reply With Quote