View Single Post
Staro 17.12.2017., 17:50   #59
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Kupili perilicu nekidan za doma. Bazirali smo se na bosch, i gledali sljedece modele:

SMV25AX01E Bosch za 2800 kn
SMV45EX00E Bosch za 3500 kn
SMV46MX03E za 4500 kn

Kao sta vidite, razlike u cijeni su osjetne, i priča prodavača iz elipsa je sljedeća. Da je to roba za različita tržišta i da je prva made in turkey, druga u poljskoj a zadnja u njemackoj. Uzeli smo zadnju i stvarno, stoji na njoj made in germany.

Eto, čisto jedna zanimljiva činjenica koja ni na kojem web shopu nije naznacena.

Edit: @guls inace, 5 godina produljeno jamstvo (nazalost) vrijedi samo za bosch nape, pecnice i opremu za kuhanje. Na perilicu ne vrijedi. Kad sam otisao registrirati proizvod, stoji da ima 10 godina garancije ali samo na hrđu unutrašnje školjke, dok za bosch napu uredno kaže 5 godina garancije. Zato dobro provjeri šta točno od jamstva imaš, jer vjerujem da (nazalost) imas samo 2 g od elipsa.
I dobro si odabrao, tu istu sam ljetos kupio starcima i mrak je. Ali kad je usporedim sa deset godina starom Electrolux-icom koja je bila tadašnji top model, nije bolja. Lošije suši i ima manje prostora unutra. Opet, treća ladica za pribor je genijalna stvar.
Garro je offline   Reply With Quote