View Single Post
Staro 09.12.2017., 14:58   #54
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Ma Bosch je best-buy zapravo, Electrolux je isto dobar ali skuplji modeli. Sve jeftinije "suđerice" nemaju potpuno aluminijske školjke, neg koriste kombinaciju alu i plastike koja nije toliko higijenska. Nadalje, imaju i neki spremnik za zadržavanje (reciklažu) vode sastrane koji ne ispuštaju pri kraju pranja pa se koristi pri idućem (hack za uštedu vode zbog onih en. razreda).

Malo OT:
Kad sam uređivao stan sa curom, uzimali smo uglavnom Bosch aparate (imali smo vremena pa smo pikali popuste ali i bez toga su bili nekako best-buy) i sa svim smo zadovljni osim indukcijske ploče. Ne znam jel to problem ali ova koju mi imamo, jednostavno nema dovoljno snage za kuhanje na više "krugova", pa ako treba dosta toga u isto vrijeme, jednostavno nije toliko brzo. Hladnjak je dobar, perilica za odjeću i perilica za suđe također. Tu uzimam u obzir en. razred, tišinu rada, opcije. Mada, nedavno sam starcima piknuo manji kombinirani hladnjak od Liebherra, i mislim da nejde bolje od tog - jedino što su onako dosta ružni ako kome to smeta
tutix je offline   Reply With Quote