View Single Post
Staro 28.11.2013., 16:34   #33
Daddy
The Kwisatz Moderach
Moj komp
 
Daddy's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 917
Imam Bosch model ujedno i moje prvo iskustvo sa suđericama. Ono što sam vidio kod nje mi je teško si zamisliti bolje. Ne znam kako i što mora prati ta bolja da bi ju mijenjao.

Htio sam ti komentirati ovo da si za probu pokušao sa kratkim programom. Moraš razlučiti što stavljaš u mašinu i koliko je prljavo. Da li je zapečeno, da li si prije obavio predpranje (zapečeno od pohanja i slično). Nije mi se desilo da sam poslije pranja osjetio neugodne mirise koji su postojali u mašini dok je suđe već bilo unutra neko vrijeme (čekaš jeftiniju tarifu struje ). Sve se uredno opralo.
Također ima jedan jako dobar, brz i kvalitetan program za pranje ne pretjerano prljavog, za situacije kada imaš punu kuću ljudi i pereš čaše, tanjure od klope, kolača i slično. Traje 31 minutu.
Ostalo, samo pratiš pravila. Sol, kud i kamo kvalitetne tablete za pranje, sjajilo. Tu i tamo (zgodan savjet) prođeš metalne dijelove sa otopinom octa i vode (jako dobar dezificijens), opereš suđericu na prazno da se isperu sve sapnice, filteri, pumpe i nemaš brige

Evo još jedne preporuke za Bosch ako se netko još dvoumi. Da se razumijemo nikakav fanbojizam, stvarno i iskreno radi se o prvom iskustvu s suđericama i kao takav ne znam šta druge rade bolje a ova ne.
Daddy je offline   Reply With Quote