View Single Post
Staro 29.05.2013., 20:44   #1163
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Doktore doktore, hocu dobiti čir na plučima, za par godina, ako nastavim ovoliko pušiti?!

da, bilo bi blesavo pitati takvo što...

al svatko tko imalo se razumije u "logiku", nece postaviti takvo pitanje a i svaki pametan doktor mu nece moci dati odgovor na to.

Zašto? zato jer doktor ne zna koliko ja pušim, niti koliko ja imam otporan imunitet

Blesavo,ali blesavo istinito


ON TOPIC: Sam ti ne brini za buducnost! Gledas kakve su ti sada mogucnosti, koliko sada para imas i kupis sada najbolji komp za te pare...a kasnije kada slabi, pitas opet, sto je slabo i sto treba pojačati...i tako ides dalje!

in middle of topic: sorry mod malo sam danas maka

Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Najbolje bi ti bilo da sad ne kupujes nista jer ce iduci mjesec doc novi procesori, skroz novi socket i nove grafe, gtx 760ti konkretno koja bi mogla bi dobar "bang for buck" i mozda ne previse skuplja od 7950/660ti. Nista ne kosta da pricekas 20tak dana.
ma jašta...najbolje čekati jos 1god pa da izadje jos neki referentini dizajn neke uber bolje brojke od grafe?! za 20 dana tesko nešto novo bude vec bforb a pogotovo da 760ti bude "ne previse" skuplja od 7950 od čekanja se načeka a ništa konkretno ne dočeka...1155 bu jos dugo "in" tako da ne vidim razloga čekati

il ti mene hočeš u plač, da poludim, jer sam toliku lovu spi*** na 1155 i old timera 660ti?

Zadnje izmijenjeno od: FRipper. 29.05.2013. u 20:50.
FRipper je offline   Reply With Quote