View Single Post
Staro 29.03.2010., 00:26   #50
lkw_pkw
Premium
Moj komp
 
lkw_pkw's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 529
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Negdje za rodendan sam odlucio prec na nov komp, a ujedno sam odlucio i uzet kuciste drugo. Moje kuciste prije ovog je bilo codegen neko za 170kn...

Nakon glupih komplikacija oko pumpe koja je dosla sa kucistem (polovno kuciste) koja nije radila, cekao sam do petka da dode laingica pa da sve slozim. Al sam ja u meduvremenu radio na kucistu, a i igrao sam se i sa vodovodom...

Uglavnom su slike 3mpx.

Kuciste nije dugo bilo u komadu (a sto je uopce kod mene), nisam ga ni slikao kad je doslo, tako da je prva fotka kad je vec napol rastavljeno:


Hrpetina prasine, sto bi drugo bilo, al stvarno hrpetina. Uostalom evo slika:


Kad su skinuti ventovi, jos "malkec" prasine:


Pa onda super ultra cisto nakon tretmana kod mene:


Ventovi sprijeda vraceni:


Moja dodatna dva papsta s druge strane (nekima poznati otprije, iz IBM-ovog servera):


Siva unutrasnjost me ubijala u pojam jos od proslog i pretproslog kucista u pojam tako da sam kupio sprej mat i ofarbo to u crno:


Tzv. "kreativni nered" koji je nastao na stolu i tako bilo par tjedana, lol:


TT blok prije poliranja (tak mi ga je fraer dofuro, ne znam kak je to uopce hladilo):


I poslije poliranja:


Cak mi je i novi stolac dosao u meduvremenu, prije nego sto sam komp slozio. stari pa novi (razlika je ocigledna):


Kupio sam u pevecu nove cijevi, jer su stare bile prekratke, a niti ne volim zelenu boju. Al je bila fora sto su nove cijevi pol milimetra bile deblje stijenke, tak da sam moro turpijat zatezne matice:


Celeron tualatin 1000@1333 sa 768MB rama i radeonkom 7500, na kojem sam se naigro NFS:U2 dok mi je bilo dosadno kad nisam svoj komp imo:


Malo slikica iz kupaone. NISAM gol, ne brinite se. Dakle, to je ovako zgledalo kad sam prek vodovoda dok nisam pumpu imo jos, ali i zbog max overkloka sam radio:


Temperature (BIOS):


Majstor vodoinstalater (citaj: JA):


Kondenzacija od hladnoce i razlike u temperaturi:



pogled iznutra na kiler i spremnik za vodu:


Izvana kiler:


Konacno slika izvana:


Pitate se sto znaci ono "Guzo(-)lad™" iz naslova? E, kanta se tak zove, i ima logo u unutrasnjosti napravljen UV reaktivnom bojom:


Gablec:


Nastavak u postu broj 19...



ne rade ti linkovi za slike
__________________
My modd cabel&sleeving&case&water&cooling,VGA block
K:HDD Maxtor MaXLine Plus II 250Gb sata
IBM ThinkPad T30,T40, T43-1871,Z60mP: starije brojeve auto časopisa classiccars,Quattroruote,Motor Klassik,Markt ponude na PM.
K:Karambol ili neispravne iPhone, Samsung,Sony,Nokia,LG,Huawei,Xaomi uređaje
lkw_pkw je offline   Reply With Quote