View Single Post
Staro 10.02.2014., 17:27   #116
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 545
Citiraj:
Autor ShanTech Pregled postova

ECS-ovu sam prije dva tjedna uzeo na Linksovoj grupnoj kupnji za 299 kn i bez puno filozofiranja stavio 3570K na 4.2 i vozi Miško. Ako ti nije hitno, možda bude opet na akciji.
Citiraj:
Autor OveR Pregled postova
Nije mi jako hitno...poslužit će i ova B75 ploča dok ne uzmem drugu. Gledao sam malo cijene na Links-ovim akcijama...i ne ide to baš sa 500+ kn na 299 kn...sve se vrti cca 10-15% popusta, ne znam kako si tako dobro pazario tu ECS ploču.
zna bit artikala i do 50% popusta, pitanje je samo oće ti naletit nešto šta ti treba u određenom trenutku.

Citiraj:
Ajde, ako slučajno negdje naletiš na nešto što valja (novo, rabljeno) a da ima dobru opremu (hdmi je obavezan...zbog novog 42" lcd tv-a koji će glumiti monitor) sjeti se pa šibni pm ili stavi ovdje...bit ću ti zahvalan.

čemu inzistiranje na Z ako nemaš namjeru klokat, dobro opremljene Z ploče bez frke idu za 1000+ kuna. razmisli radije o asus H77 koja po opremljenosti skoro uoće ne zaostaje za Z verzijom, ostale značajke ti - sudeći po uvodnom postu - ne predstavljaju posebno važan faktor.
flyer1 je offline