View Single Post
Staro 18.01.2020., 00:10   #14005
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,956
Citiraj:
Autor Amd_Shill Pregled postova
Imas plex pass?
Jok, svaki put kad mi posalju mail sa popustom za 60-70$ gledam i nevidim nijednu funkciju koja bi mi trebala iz plex pass verzije naspram free opcije

Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Odustao sam od original plex aplikacije ba LG TV kada je nisam mogao natjerati da prestane transkodirati filmove svaki puta kada imam titlove. Koristio sam xPlay zadnje 3 godine. Da li se situacija napokon popravila, može li original plex app napokon puštati video bez transkodiranja kada su u igri titlovi?

Sada sam pokušavao ponovno, i čini mi se da još uvijek ne može, ali možda negdje griješim.
Ja sam na TVu u plex aplikaciji iskljucio trasncoding (neznam sad napamet kak se tocno zove opcija) i ostavio samo driect stream i prestalo je trzati/raditi buffering. Prvo sam mislio da je do TVa ali kad sam stavio EMBY aplikaciju isti fileovi (sa titlovima *.hr.srt) sa istog NASa su radili bez trzanja, onda sam cackao jedno 10-15 minuta dok nisam nadoso sto ga muci. Kad sam to iskljucio od onda radi dobro i sa plexom na LGu (na Samsungu nikakvih problema sve radi iz prve).

Isto tako preko "Xplaya" radi a on je u biti 3rd party plex (kaci se na plex server) iz kojeg ne trza na LGu tako da sam bio siguran da je ipak neka opcija u pitanju a ne sam plex i tako je i bilo.

Ako ne nadjes javi pa cu poslikati na TVu
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB

Zadnje izmijenjeno od: Lewis. 18.01.2020. u 00:29.
Lewis je offline   Reply With Quote