View Single Post
Staro 10.01.2015., 23:34   #54
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
meni ponekad (zapravo samo jednom, barem sto se sjecam unazad cca godinu dana) nije bilo dovoljan malwarebytes.

no, evo koju sam rutinu imao, jer je komp bio toliko ugusen i ubijen svakojakim govnima da nije htio doslovce otvoriti niti jedan .exe, task manager nula bodova, properties na my computer takoder nula bodova, nije dizao par start up programa koje je trebao (ko' za klinac, komp za knjigovodstveni program), ono - zaklan komp.

redom:
tdsskiller
ComboFix
Malwarebytes
Nod32
Avast free


nakon cca 4-5 provedena sata i defragmantiranje je komp doveden u stanje da radi sve, ukljucujuci i samo odlazak na neku od stranica za bilo koji AV program (tipa ukucas Avira, rezultat od googlea dobijes, ali kada kliknes na link - ova stranica se ne moze ucitati, safe mod isto je radio).


ali generalno, cesljanje sa svim sto padne na pamet najcesce rezultira plodom. jedino sto krade jako puno vremena jer nikako nije pametno imati vise od jednog AV ili antimalware programa aktivna, jer se hoce poklati pa se dobije komp na razini celerona P2 .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote