View Single Post
Staro 08.11.2006., 08:52   #45
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
za sada malen update: nakon beskonacnih natezanja sa maticnom po servisu u nitelu, konacno radi!
kako sam nedavno kupio vodeno TT bigwater od nina, jucer sam to zmontiro i stvarno je predobro...
ovako to izgleda kod mene:

ko sto mozete vidjeti, postoje dve metalne plocice: stoopid: e sad da objasnim malo: to je zato jer se vodeno inace montira na rupe oko socketa, a dvije rupe s jedne strane (one na kojoj su plocice) pokriva adapter za mobilca... pa sam improvizirao i stavio plocice koje se sarafe s jedne strane na kopcu koja drzi blok i s druge strane na rupe koje su predvidene za pricvrscenje maticne za kuciste... i sarafi koji su rabljeni nema za kupit u trgovini nego sam rezao sipke sa navojem te s jedne strane zaglavio dvije matice (kao glava sarafa) a s druge sam sarafio... no dobro da ne duljim:
reze su slijedece: u idle sa zalmanom 7000Cu je bila tempa od 40-43C na 2.62GHz i sa 1.488V sada je:

najljepse se vidi u trayu
pod full load sa zalmanom je bilo 54-58C a sad je:

sad vrtim grid (konstanto opterecenje 100%) i jos nije preslo 41.5C... inace test sa slike je postavljen na max heat pod torture test te je nakon 2h grida jos 10min upaljen bio prime i ss je kad je prime jos radio...

samo mogu nadodati da je ovo stvarno ledeno! nisam se nadao tolkom padu temperature.
a sad da se pozabavim clockom
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote