View Single Post
Staro 03.01.2010., 23:43   #82
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
malo je cudno citati kako nekome nije jasno sta dizel, ja ili netko treci sere sa ovim konfama, pogotovo kada se nakon par postova napise da ima - par BMWa. nhf naravski, nije uopce uvredljivo napisano, samo cisto primjeceno.

nego, zasto ove stare rage......... nije da treba meni, dizelu ili bilo kome, osim eventualno nekome za kasu/AP i slicno. slazemo ih i imamo iz ciste ljubavi. to je nesto sto generacijama od negdje 90'-e prema ovdje nedostaje. nisu to samo stare kante, ja imam i par starih kistri-radija (onih sa skalom od metar; vatikan, bukurest, berlin......), par prvih videa (sa BNC konektorima), dva grundingova tele pilota, grundingov studio (pojacalo, kazic, radio i gramofon u jednom + originalni zvucnici)........ i jos toga, ni sam ne znam. to je jednostavno ljubav, hobi, nista vise niti manje. sve se to moze sakriti pod danasnjim ili prije par godina mogucom tehnologijom, ali nije to to. cak i kadeta kad sam vozio na deponij sa 23 godine i preko 500000km, poljubio sam ga i dan danas zalim za njim. ali 1000€ je 1000€, ni u najludim snovima nebi dobio pola novaca za njega, plus to je malo skupa igracka za odrzavanje.

tako da je to jednostavno to. upravo sutra cu sloziti par socket 4, 5 i 7 kanti, cisto iz perverzije. baciti win98 na njih, preko cd-a baciti na njih portabilni everest, pa se malo pohvaliti rezama . kako je Campeonato napisao, neki vole svasta (trcanje, tracanje, pilates, sapunice), ja volim staru tehnologiju. a stare kompove pogotovo..............



btw, ako mislis da je celeron na 2ghz star, puno si toga propustio. to ti je kao da kazes da je skoda favorit spor i los auto, a sjeti se koliko generacija i (ne)mogucnosti si imao prije njega...........
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote