View Single Post
Staro 29.12.2009., 13:36   #64
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
hm.........

nije tocno pitanje povezano za naslov, ali da ne otvaram novu temu pitat cu ovdje. dakle, sklapam frendu win98 kantu kojoj ce biti jedini zadatak terati stare DOS igre. zanemarimo emulatore itd bend, jer mu na XP nije masa igra radila, sa sedmicom nije niti pokusavao.

dakle, imam slot1 plocu, i to moram reci iznenadujuce dobru (ovu), na koju ide stvarno masa procesora (vidi bus speed). e sad, imam P2 350MHz (ovaj) koji je bio na doticnoj ploci, ali preko adaptera mogu staviti celerona 533MHz (ovaj). pitanje: koji je bolji sto se tice perfomansi? cistokrvni pentium ili celeron na visem taktu?
nisam imao prilike probati ovaj P2, celerona sam koristio par godina na socketu 370 i onak', ok je. stari znalci, misljenje, savjet?
zahvaljujem
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote