View Single Post
Staro 26.06.2010., 23:00   #1
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Angry Internet, VIP USB stick i problem sa racunima

Naime prije cca 2 godine (mozda i vise) bolja polovica je uzela VIP USB stick da moze ici na net dok nam jos nisu uvukli adsl i dok smo bili u starome stanu (duga i nevazna prica).

Ono sto je vazno je to da smo totalno zaboravili na taj stick koji su ugasili odmah drugi-treci mjesec nakon neplacenoga racuna te kako smo se preselili u novi stan i uvukli adsl vise ni njoj ni meni taj sugavi USB nije pao na pamet.

Racuni su ocito stizali na staru adresu i u petak je na njenu kucnu adresu stigla tuzba tj. kao neka ovrha i racun se sa odvjetnickim troskovima popeo do cca 2800 kn.

Ok, platit cemo ga odmah u ponedjeljak no ipak neke stvari nemaju smisla na njemu.

Naime odvjetnicke troskove razumijem i oni iznose 1130 kn, a navodni racun cca 1520 kn.

No problem je kod racuna sto su tu naplaceni iznosi za prijenos podataka za sedam mjeseci, a vise od dvije godine taj USB stoji u kutiji i ne koristi se!

Po njihovome ovo su iznosi koje bi mi trebali platit, a USB je stajao u kutiji i cak ni kartica nije bila u njemu ni nista:

1. Prosinac, 2008.: 179,40 kn
2. Sijecanj, 2009.: 472,18 kn
3. Veljaca, 2009.: 116,71 kn
4. Ozujak, 2009.: 95,03 kn
5. Travanj, 2009.: 10,00 kn
6. Svibanj, 2009.: 10,00 kn
7. Srpanj, 2009.: 636,95 kn
---------------------------------

Ukupno: 1518,27 kn

Sve to stima, ali ne kuzim kako racun moze biti 472 kn ili 116 kn ili jos bolje 634 i onda da dodemo do ovakve svote ako je nesto ugaseno, izvadena kartica + ako ti je operater vec davno iskljucio uredaj!?

Kao da mi iskljuce mob i onda mi stigne racun da sam u jednome mjesecu napravio dug od 400 kn, a mob mi je mjesecima iskljucen!

Naravno da cemo u ponedjeljak otici u prvi VIP i platit to sve, ali me zanima dali je netko vec imao slicna iskusta jer mi ovo nema smisla....bas nikako nema smisla!

Zahvaljujem unaprijed na odgovorima!
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote