View Single Post
Staro 04.12.2017., 14:25   #1700
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Ak sam ja svoj G3 utopio za 1100kn dok su po njusci isli 800-900 vjeruj mi mozes i ti svoj G4 haha... Pa gle ja sam bio skeptican jako nakon sto sam vidio sta se sve desavalo sa G3, G4 a G5 uopce ne zelim ni komentirat.

Ja sam nakon izlaska G6ice citao malo artikle neke, gledao clipove po yt i dok nisam bas bio siguran da se fakat isplati do tad ga nisam htio uzet. Mogu ti samo reci da je bilo iP 7 ili G6 ostali nisu bili u planu jer eto mogu ti pisati no vec sam pisao sta, zasto i kod kojeg od ostalih igraca ne volim.

Ono sto meni smeta kod G6ice je ta sto ga ja nisam ugrabio za 3400kn hahahsh.. Fali mi IR blaster i ajmo reci za neku nadolazecu buducnost mi smeta sto nisu cekali sp835, no za zadnjim updateom koji je bio hmm u kolovozu mob vise ne steka, ne lagga bla bla.. Sto je u pocetku povremeno bio slucaj. I ledica obavijesti mi fali šmrc. No kao bivsi ajfonovac naviko sam da je nema pa mi se nije bilo tesko prilagodit.

Ultra fluidno nije ponekad scrollanje kad surfas. No za to me generalno boli kurac. Ne provodim sate surfajuci vec max 2 min.

I mob je definitivno podcijenjen eto to ti mogu reci nakon hm 4-5 mj koristenja kako ga imam. Sto se tice baterije ja sam imao po 8h i 30min SoTa ne znam dali sam to bio tu lupio ss ili na xda i android centralu. No baterija uz hardcore koristenje ( ne znam za gaming, ne igram igrice ) moze izdrzati oko 5h SoT-a ili ti ga cijeli dan bez beda.

Ne znam evo sa jednim punjenjem ja sam u austriju otisao ujutro u 7 dosao doma oko 22h sa 14% baterije.

Sa dolaskom u austriju cijeli dan slusalice muzika, 4g+ i naslikavanje cca 150 slika okinuo. U zadnje vrijeme baterija je onak do 5h SoT no ne mogu rec da ne rape-am mob. 😁

Ali u svakom slucaju nije mi zao sto sam ga uzeo i nekima smijesno, ali mi se svida sto nije dosao sa amoled/p-oled ekranom. 😝 mozda financijski ako se ukaze prilika prodam ga pa uzmem G7 ako mi se svidi. Ali kako zasad stvari stoje planiram ga imati do izlaska G8ice pa ako LG nastavi kako je krenuo produzim ljubav sa njima. 😝

Zadnje izmijenjeno od: devaa. 04.12.2017. u 14:36.
devaa je offline   Reply With Quote