View Single Post
Staro 09.12.2007., 12:07   #145
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
Citiraj:
Autor igorba Pregled postova
Pa dobro, prženje i je osnovna funkcija, zar ne?
al ne po cijenu urlanja...

Citiraj:
Autor igorba Pregled postova
Izravna usporedba s Pio 108 baš ne stoji zbog različitih brzina snimanja i čitanja (iako se slažem, 108-ica je bila jako dobra prža, tiha i kvalitetno napravljena), Samsung je dosta brži, pa stoga i glasniji.
usporedba itekako stoji....stara 108ca je na istoj brzini snimanja bila dost tiša (npr. prženje dvd-a na 12x, a sa zadnjim firmwareom išla je i do 16x)...kod čitanja (u praksi) ne vidim neku razliku u brzinama a tu je samsung puno glasniji...kod snimanja nije tak puno glasniji...al je glasniji...a tko želi pržit dvd na više od 16x?....jedina prednost samsunga što dosta brzo prži dlyer dok je pioneer tek sa nvojim firmwareom mogao pržit dlayer na nekoj maloj brzini....

Citiraj:
Autor igorba Pregled postova
Dugovječnost? Sumnjam da će ove nove prže koje se prodaju za 200kn trajati kao one koje su koštale 100€ ili više.
nitko nije uspoređivao te prastare prže od 100€ sa ovim novim pržama....moj pioneer mi je durao 3 godine (koštao je nekih 350kn ak se dobro sjećam)....baš me zanima kolko će ovaj samsung od 230kn...hebote, danas neznaju napravit dobru pržu....čak i ovi plextori su bacanje love...
gnomisa je offline   Reply With Quote