Tema: Automobili
View Single Post
Staro 30.03.2019., 23:15   #43088
generic
Premium
Moj komp
 
generic's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,054
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
O da to sam vidio par puta i u kruznom toku kod nas, ekipa iz unutarnje da zmigavac i krece izlazit, on ideeeee. I onda se cudi kad mu neko zatrubi, pa kao on je dao zmigavac ? sto mu sad ovi iz vanjseke nisu stali kad je dao zmigavac ?? Pa jeb.. te zmigavac, neznaci zmigavac da ti odjednom imas prednost i svi drugi se moraju maknuti .

Ima to vec godina ali doslovno sam vidio kako je covjek iz unutarnje usao u skare jednom mladjem vozacu (decko mozda 20 godina) i onda mu trubio i na kraju poprijecio puta utom da se rasprave sto ga nije pustio "van" kruznog... Znaci mulac je stao popreko (k'o Cobra 11 ) i izaso iz auta i kroz prozor poceo lupat decka sakama i psovat sto ga nije pustio iz unutarnje van desno kad on skreceeee... nas tri auto stojimo u koloni i nikom nije jasno sto je ovaj auto poprijeko (prvo sma mislio da su se sudarili) dok nismo skuzili da ovaj "šaketa" i "pi...ara" decka kroz prozor i onda ode u auto i gas dalje sav ljut.....
Ali moraš priznati i da je kod nas vozačka kultura što se tiče kružnih tokova izrazito niska. Svi se boje unutarnje trake i voze po vanjskoj i po tri četvrt kruga i blokiraju unutarnjima izlaz. Da se desna traka koristi samo za prvi izlaz ne bi bilo problema.
generic je offline   Reply With Quote