View Single Post
Staro 12.04.2009., 23:04   #190
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor Protis Pregled postova
mi ne naplacujemo nista, pregled u servisu placate servisu. ajd stavite se u nasu poziciju, mjesecno oko 1.000 ljudi kupi nesto kod nas, sta bi bilo kad bi oni poceli vracati stvari samo tako, kupe graficku i vrate nesto u vrecici, sta mi znamo sta je to, da li je otkinuo kondenzator sa nje ili nesto, da li je orginalno zapakirana i da su svi dodaci sa njom.... ili da vrati sa zguzvanom kutijom bez pola stvari unutra, sta da mi radimo sa tim, tko bi to ponovno kupio, da li bi vi kupili graficku u kutiji koja izgleda kao da je netko spavao na njoj i jos nema kablova i cd-a unutra, zato je potreban pregled u ovlastenom servisu koji zna kako uredaj treba biti zapakiran i sta sve treba sadrzavati i provjere da li je ispravan, ukoliko se desi da je neispravan a ustanovi se da ulazi u jamstvene uvijete (kupac nije kriv za to) onda se to takoder priznaje za zamjenu, sve ostale slucajeve ne preuzimamo

Sve je to lijepo sto si naveo.. samo sto te troskove snosite vi po zakonu.
Mozete se buniti servisu, a ne kupcima.
Argument kad bi svi tako da mi postujemo zakon ne stoji. Kad bi svi tako zakon bi se mjenjao, ali i ja i ti znamo da nebi svi tako. Samo maleni dio od kojih je vecina i zakinuta laznim reklamama i opisima....
Alfa_R je offline   Reply With Quote