View Single Post
Staro 13.02.2017., 21:09   #14
TopProdaja.eu
Registered User
 
TopProdaja.eu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Rijeka
Postovi: 18
Citiraj:
Autor ALiEN17 Pregled postova
al ste napali lika kakve veze ima šta piše 10,00kn temeljni kapital uplaćen u cijelosti? ne kontam... 097 broj - nikako, to ne dolazi u obzir u businessu, dobro je rekao kolega.

također, poraditi na gramatici ("nekoriste"?), zarezi, itd.

i meni nešto najgore u svijetu posla, negativni feedback, poraditi na tome, ali - bi li kupovao kod vas? bi. (sviđa mi se stranica)
Da vidim da taj 097 nije baš dobro viđen u svijetu business-a pa ću to predložiti upravi da se prvo promijeni.

Što se tiče gramatike to bi naši prevodioci trebali ispraviti jer su plaćeni za to da gramatički ispravno prevode no kako je dnevno jako puno novih artikala i njima se desi da pogriješe.

Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Bez brige, prvi puta kad Ag-u daju nekakav kupon ili popust od 10%, budu postali najbolji webšop u vasioni.
Popusta u vidu kupona će biti no mislim da 10% na tehničku robu neće biti jer su marže tu dosta nisko kalkulirane ali za druge artikle sigurno hoće. Ono što uskoro dolazi a to je da će biti puno veći izbor proizvoda iz kategorija računala i elektronika a to je ono što je većini forumaša tu najzanimljivije.

Zadnje izmijenjeno od: tor. 14.02.2017. u 16:03.
TopProdaja.eu je offline   Reply With Quote