View Single Post
Staro 12.04.2011., 08:54   #28
Neo2001
Premium
 
Neo2001's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: zg
Postovi: 110
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Ne možeš protiv eplovaca. Čim im prave argumente staviš pred nos, izvući će ti sve mane Win98 i nabrojati zašto je OSX Snow Leopard bolji. Nema veze što je 13 godina razlike, Windowsi su Windowsi i nikad ne napreduju...
A tek hardver, za koji dosta Apple korisnika još uvijek misli da se projektira posebno za OSX. Pa onda slijedi uobičajeno...šteka, sporo, ruši se, virusi, bučno, ružno.....Ajde, daj mi 15 000 kn i složit ću ti brži, bolji, ljepši, tiši stroj koji će čak i vrtiti OSX ako treba. A to što netko uspije nakupit hrpu virusa, i usporit stroj do maksimuma je samo pokazatelj kakva informatički neuka budala taj stroj koristi. Sreća da postoji čika Jobs koji zna zaraditi na budalama, i to na spektakularan način, tako da diljem svijeta danima ljudi stoje u redovima za najnoviji proizvod.

Eto ti istine u Simpsonima

http://www.youtube.com/watch?v=CZGIn9bpALo

Nema veze što OSX ima trenutno više velikih zakrpi nego Windows 7. Nema veze što nema neke osnovne stvari, kao što je maximize prozora preko cijelog ekrana. Pa nema ni veze što se možeš slikat kad ti matična krepa. Bitno da ima 3 kabla manje (iMac) i da ima vrhunski super oštar ergonomski dizajn na kojem si režem zapešća (Macbook Pro), i vrhunsko super prozračno kućište koje buči ko omanja elektrana nakon pola godine (Mac Pro), a ne možeš ništa napraviti da to promijeniš.
potpisujem u potpunosti! da se razumijemo nisam ja neki 'klinac' koji je tek u prozalu vidio maca, bilo 'kantu' ili laptop. Naime kad sam poceo raditi, a ima vec dosta godina, bio sam isto tako odusevljen, e kak to lijepo izgleda, pa nije to bas tak lose itd... ali pitajte me danas, macosx je dosta dosta los, naime kad ga covjek kao malo optereti, to sve ode da ne velim gdje. Moje kolege i ja na poslu svaki dan piz...o na taj macosx, svaka cast dizajnu to stoji, ali ljudi dragi za te novce, zbilja covjek slozi puuuuuuno bolji 'stroj' u win izdanju. stoga kolega cyber_edo ako mene pitate, obavezno win 'kanta' (ili prijenosno) po mogucnosti sa win7 koje moram priznati pokusavam i pokusavam 'srusiti' ali mi bas nejde
Neo2001 je offline   Reply With Quote