View Single Post
Staro 04.11.2010., 10:56   #21
lkw_pkw
Premium
Moj komp
 
lkw_pkw's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 529
lkw_pkw

1m² Plexyglassa debljine 4mm dođe oko 350kn mogu vam izrezati kakve god očete dimenzije znači nema ono tipa da sad morate kupiti cijelu ploču pa vam oni izrežu dimenzije koje vi trebate pa da vi platite i onaj ostatak škart kako npr. rade u Furniru.To je dobra stavar ja sam uzeo plexyglass za stranice od case-a koji sad radim novi projekt dimenzije plexyglassa (debljine 4mm) koji sam uzo 50cmX50cm i platio 90kn.

-->
Evo jučer sam bio u firmi Nova Forma na selskoj cesti 72 raspitivao sam se oko cijena. 1m² Plexyglassa debljine 4mm dođe oko 350kn mogu vam izrezati kakve god očete dimenzije znači nema ono tipa da sad morate kupiti cijelu ploču pa vam oni izrežu dimenzije koje vi trebate pa da vi platite i onaj ostatak škart kako npr. rade u Furniru.To je dobra stavar ja sam uzeo plexyglass za stranice od case-a koji sad radim novi projekt dimenzije plexyglassa (debljine 4mm) koji sam uzo 50cmX50cm i platio 90kn.

__________________
My modd cabel&sleeving&case&water&cooling,VGA block
K:HDD Maxtor MaXLine Plus II 250Gb sata
IBM ThinkPad T30,T40, T43-1871,Z60mP: starije brojeve auto časopisa classiccars,Quattroruote,Motor Klassik,Markt ponude na PM.
K:Karambol ili neispravne iPhone, Samsung,Sony,Nokia,LG,Huawei,Xaomi uređaje
lkw_pkw je offline   Reply With Quote