View Single Post
Staro 02.06.2010., 12:12   #23
miki1981
Registered User
Moj komp
 
miki1981's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 103
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
da li obuhvaća popust i besplatna dostava Noctua?
NF-S12B FLX i NF-P12.

edit.
ako zbrojim minus 10% popust i besplatnu dostavu pa to je više povoljno. ( zanemarimo 2kune jeftinije u Caseking.de i čak čekanje preko carine )
Da se razumijemo, mi nit pokušavam oniti možemo biti jeftiniji od Caseking.de ili bilo kojeg drugog EU ili USA shopa. To nam nije ni cilj a ni mogućnost trenutno.

Veliki shopovi kakav je i Case King imaju ogromne narudžbe, ogromne lagere, hrpu artikala, mi se s time ne možemo usporediti nikako, a pogotovo ne po tržištu.
Ono što mi želimo je ponuditi brandove kojih baš u HR nema u službenoj prodaji, želimo ponuditi nekakvu normalnu cijenu koja će biti prihvatljiva i kupcima i nama, i želimo osigurati za početak, kad već nije moguće lager, onda barem redovite intervale u kojima će se roba naručivati.
Dakle ako netko očekuje cijenu kao u nekom velikom EU ili USA shopu onda slobodno neka traži dalje, jer nama je to trenutno nemoguća misija ako želimo opstati. ne možemo i ne želimo sa drugim granama našeg poslovanja pokrivati gubitke koji bi tako nastajali.

Ono što mi nudimo je: ti brandovi na našem tržištu, uz servis i garanciju na našem tržištu, po cijenama koje će nadam se biti prihvatljive. Jer ako cijene ne budu prihvatljive I kupcima I nama onda da se posao ne može razvijati. noctua je u ponudi već par mjeseci, i cijene su jako dobro prihvaćene od strane kupaca ( govorim generalno, a ne pojedinačno ), ponukani time krenuli smo i sa ovim drugim brandovima. Ukratko: tko očekuje cijene kao vani, može slobodno tražiti dalje, tko želi tako nešto kupiti kod nas i da tu ima garanciju i račun a i dalje po prihvatljivoj cijeni...e mi smo tu za njega.
miki1981 je offline   Reply With Quote