View Single Post
Staro 17.01.2010., 16:13   #26
Hasta
Premium
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Zg
Postovi: 118
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Primjetim ponekad umor ili losu motiviranost, ali bas nikad se nisam zavadio sa nekim, ma kako da je mlad i zelen. Cemu?
Ako znam po sto sam dosao, doista nemam razloga. Zato nadrastimo teme u kojima kletve bacamo na ducane jer je taj dan dejstvovao djelatnik koji nam se ne poklapa sa dnevnom konstelacijom kristalnih polova Kritika na pokusaj prevare ili nekorektno zakidanje prava kupca... to je u redu za obznaniti. Ali ove peckalice tipa krivo me je pogledao, bestraga sa ducanom... nema smisla.
Budući da sam balavac čiji se čeoni režanj još nije dovoljno razvio očito nisam sposoban reagirati kako traba u situaciji kad me je neko preveslao i kad sam klavijaturu platio par stotina kuna više jer na drugom najjeftinijem mjestu(nakon Chipoteke) više nisu imali na akciji.
Možda me zasmetalo i to što su prema meni postupali kao prema balavcu koji se napušio i ne zna što govori, a ne kao kupcu.
Stara Chipoteka je za mene kultno mjesto gdje me stari vodio držeći za rukicu, a ja sam se divio podavaču koji je vješto izgovarao nekakve neobične brojke i mjerne jedinice koje je moj stari razumio i nakon kupnje zadovoljno odlazio kući jer je još i uštedio te dobio pokoji savjet. Ta sjećanja su vjerojatno razlog koji me povremeno vuče tamo ali očito da od toga više ništa nema. Zaista ne postoji razlog zašto bih išao tamo kad njihova ponuda više nije ni jedinstvena ni kvalitetna. Idem radije tamo gdje sam kupac, a ne balavac.
Hasta je offline   Reply With Quote