View Single Post
Staro 14.02.2009., 21:14   #39
Cele303
Banned
Moj komp
 
Cele303's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 337
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
hehe...nego jel mogu ja staviti graficku u ovaj slot drugi po redu? oce normalno radit?

ovak mi je malo preblizu thermalrightu

nego sto su:

hypertransport link speed i northbridge speed oni su na 1800...se moze to clockat i sto donosi? vidim da u biosu ima mnozitelj za northbridge
Možeš, i ja koristim grafu u sredini jer mi je prvi malo preblizu...

Za ht link i nb speed moraš ipak malo proguglat, bitna je povezanost sa cpu clockom i važno za L3 cashe i za poboljšane performanse phenom jezgre u odnosu na staru X2 jezgru bez L3, tako da nema smisla objašnjavat kad je net pun informacija a i na mojem linku na onaj test imaš dio posvećen clockanju nb pa zaključi sam...

@dualogic, odlična vijest za acc Sad ga iskoristi ako vidiš razliku i stavi nove rezultate da vidimo usporedbu sa DFI i je li vrijednija 400kn pa će topic biti još više informativan

Meni acc nije donio ništa, isto mi je bez njega i sa auto, stvar je u tome što je to za amd overdrive (AOD) a postavljanjem u biosu ne dobijem ništa, sa krajnjim vrijednostima +12 ili -12 (downclock) sustav može biti i nestabilan... U AOD se može clockati kao i u biosu sve jezgre i svaku jezgru pojedinačno i u teoriji je sa acc moguće malo povećati clock pojedinačno po jezgrama ovisno koliko je koja raspoložena za raspon od +2 do +12 i onda se sve jezgre dignu sa testiranim postavkama svake pojedinačne a to u biosu ne znaš, meni acc nije interesantan i dugo to traje i plus restart kompa na svakoj promjeni tako da mi je uvijek na disabled u biosu

EDIT:

Mogli bi svi stavit svoje steppinge da vidimo koji se pojavljuju u HR i je li valjaju šta u odnosu na one sa xtreme systemsa
Moj je 0851APMW, nema ni moga na listi

Zadnje izmijenjeno od: Cele303. 14.02.2009. u 23:16. Razlog: Nadopuna
Cele303 je offline   Reply With Quote