View Single Post
Staro 14.08.2019., 20:21   #2284
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Nikad nisam Vettela smatrao smećem niti đubretom na stazi. Stoga nećemo lagati.

Ukazujem na ono i demantiram da nije top tier vozač niti je bio među top 3 lani dok je Alonso bio na stazi.

Svaka čast na 4 naslova prvaka, od toga na 2 se može zahvaliti Ferrariju koji su 2x ujebali Alonsa 2010 i 2012. 2011 i 2013 se prošetao u maniri Hama u Mečki.

Govorio i ukazivao sam na te stvari još u vrijeme dominacije kad su ovdje vladali fanboys generacija 2010 i uzdahivali tijekom maestralnih pobjeda sa 1s bržim bolidom.

Govorio sam isto ko i danas. Argumenti su bili "ljubomoran si jer navijamo za najboljeg na stazi".

2014 ga Ricciardo pomete u istom bolidu i lik zbriše u Ferrari. Dalje je povijest.

I sad ti veliki ljubitelj i pratitelj sporta skužiš da ja neš pričam protiv Vettela. A pričam isto 8 godina. Samo što je sad vidljivo da sam bio u pravu cijelo vrijeme. I vi to dobro znate ali nemate kičme ni muda to priznati

Meni i svima je najbolji dokaz 2018. Vi je opravdavajte koliko hoćete, ali egzaktne brojke, snimke, lap times i slično govore u moj prilog dok se vi neki hvatata za slamčice spasa tipa "hejter si" ili "nije to baš tako".

Dečki, gotova su vremena dok su ekipi jedini izvor informacija bili Dijaković i Blažičko.

Da je Vettel toliko dobar kako pričate i da je tako Leclerc loš koliko pričate, razlika bi bila kao Max v Gasly a ne 24 boda sa timom iza Seba

Inače, Vettel je izuzetno OK momak (bolji od 85% likova sa grida po osobnosti) i nadasve dobar vozač. Točka.



Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 14.08.2019. u 21:55.
Brko je offline