View Single Post
Staro 14.08.2019., 14:03   #6508
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Citiraj:
Autor His Airness Pregled postova
@Roberto

Kaj veliš na NTS, koliko se sjećam pratio si taj ICO?
Pisao sam ovdje da sam NTS kupljen u ICO istrejdao u plus, izvuko ulog i profit, pa od dijela profita ostavio nešto NTS.

E, onda se dogodio najveći pritvnik uspjeha u kriptu - lakomost. Pa sam kupio još kako je NTS padao


Dobro da si me podsjetio, već neko vrijeme hoću napisati što se tamo događa. Dakle banana totalna. Tko je regan tamo vjerojatno je i dobio mail za povlačenje love.
Naime, prije mejsec dana su objavili da su imali security breach, pokušaj hackiranja i disejblano je trejdanje i withdraw. Naravno, nastala je panika, ionako nauticus prate problemi od samog kraja ICO, em su ICo produžili, em kasnili s otvaranjem, sto problema simo tamo.

Odjednom, pojavila se unnoficial TG grupa u kojoj je jedan bivši admnin iznio čitav niz argumenata za sasvim drugčaiju tezu. Naime, ispalo je da oni nikad nisu napravili burzu. Napravili su front end na koji su spojili stranog providera iz USA koji im daje exchange engine i sve što ide s tim. a oni recimo ručno odobravaju sve transakcije na ledgeru

Uglavnom, kaže lik da je vjerojatnija stvar ta da su gazde prestali plaćati provideru i ovi zatvorili engine. Da ne idem sad u detalje, svašta je tu isplivalo i svašta je lik napisao, prilično argumentirano. S druge strane gazde nisu predočili nikakav dokaz da se breach uistinu dogodio, sve informacije taje.

trenutno je otvoren withdrawal portal, link ste dobili na mail, i povucite lovu koju imate tamo (ako imate), izuzev NTS. On se još ne može povući i neizvjesno je što će biti s njim. Naime, COO je nedavno u AMA pisao kako traže partnere i financijere da bi nastavili rad na način da se spoje s nekom burzom koja nema svoj utility token pa bi koristila NTS.

Uglavnom WTF situacija, obzirom da su u ICO skupili 19 milijuna USD, a brat bratu ovo što su napravili nije moglo koštati preko 2-3 milje. Sve smrdi na soft exit scam



Citiraj:
Tko hoće trejdat kako spada neka prati cryptodonalta na twitteru, lik je čudo


ok je lik. popratim njega i još dosta njih ali iskreno, trejdam samo na svoj signal

Piusti ti sve te analitičajre analize i slično. Može to poslužit, ali ja sam našao svoj sistem, svoje koine i način trejdanja koji mi odgovara. A što god da pročitam dvaput ću razmislit. Ništa ne kupujem na bilo čiju preporuku prije nego sam istražim i odlučim.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote